Components-Mart.com වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු
සිංහල

භාෂාව තෝරන්න

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
අවලංගු කරන්න
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
ගෙදර > නිෂ්පාදන > කට්ටල > ෆයිබර් ඔප්ටික් කට්ටල

ෆයිබර් ඔප්ටික් කට්ටල 36 නිෂ්පාදන සොයා ගනී

<1>
1278861-2

Agastat Relays / TE Connectivity

1278861-2
විස්තර:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd (NYSE: TEL), නිල වශයෙන් ටයිකෝ ඉලෙක්ට්රොනික්, යනු ඩොලර් බිලියන 12 ක ගෝලීය තාක්ෂණික නායකයෙක්. අපේ සම්බන්ධතාවය සහ සංවේදකය වර්තමාන වඩ වඩාත් සම්බන්ධීකරණ ලෝකය තුළ විසඳුම් අත්යවශ්ය වේ. අපි ඉංජිනේරුවන් සමඟ සහයෝගයෙන් කටයුතු කරන්නෙමු ඔවුන්ගේ සංකල්ප නිර්මාණ නිර්මාණයන් ලෙසට හදුන්වයි & ndash; බුද්ධිමත්, කාර්යක්ෂම සහ ඉහළ කාර්යසාධනයක් යොදා ගත හැකි දේ නැවත අර්ථ දැක්වීම ටීඊ නිෂ්පාදන හා විසඳුම් දරුනු පරිසරවල ඔප්පු කර ඇත. 7,300 ක් ඇතුළත අපේ 75,000 දෙනෙක් සැලසුම් ශිල්පීන්, පුළුල් පරාසයක කර්මාන්ත ගණනාවකින් රටවල් 150 කට අධික සංඛ්යාවක පාරිභෝගිකයින් සමඟ හවුල් විය. අපි සෑම කෙනෙකුම සම්බන්ධතාවයක් විශ්වාස කරනවා. ඩිවි-Key හි ක්ෂණික සැපයුම සඳහා TE Connectivity සන්නාමයේ නිෂ්පාදන AMP, Potter & amp; බ්රෝම්ෆීල්ඩ්, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, ගුවන් යානා ආරක්ෂක සහ මැරීන්, රේචම් කේබල් ආරක්ෂණ, කොකෝම්, ඇල්කොසිවිට්, බුචානන්, සීජීඑස්, එල්කොන්, කිලෝවෝව්, නියොම්, නිශ්පාදන අසීමිත, ෂ්රැක්, ඔගර්, සිග්මා, ඇක්සිසොම්, මිනුම් විශේෂතා, Agastat සහ CITEC.
$105.912/pcsRFQ
 RFQ
$2.058/pcsRFQ
$125.407/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0563 Image
  • කොටස#:VOL-0563
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:VF-45 QUICK INSTALL KIT
  • ගබඩාවේ ඇත:55
$770.595/pcsRFQ
$63.725/pcsRFQ
$38.242/pcsRFQ
$4.188/pcsRFQ
$3989.081/pcsRFQ
 RFQ
  • කොටස#:45658
  • නිෂ්පාදකයින්:Greenlee Communications
  • විස්තර:FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT
  • ගබඩාවේ ඇත:75
$552.89/pcsRFQ
$77.168/pcsRFQ
$59.159/pcsRFQ
$37.517/pcsRFQ
8765-APC Image
  • කොටස#:8765-APC
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CONNECTOR KIT SC/APC
  • ගබඩාවේ ඇත:60
$724.463/pcsRFQ
 RFQ
8700-PS/APC Image
  • කොටස#:8700-PS/APC
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • ගබඩාවේ ඇත:6687
$5.965/pcsRFQ
$53.957/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0573 Image
  • කොටස#:VOL-0573
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • ගබඩාවේ ඇත:307
$89.04/pcsRFQ
8700-PS/UPC Image
  • කොටස#:8700-PS/UPC
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • ගබඩාවේ ඇත:6267
$6/pcsRFQ
$58.486/pcsRFQ
$106.064/pcsRFQ
 RFQ
 RFQ
2529-K Image
  • කොටස#:2529-K
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • ගබඩාවේ ඇත:193
$241.683/pcsRFQ
 RFQ
$111.82/pcsRFQ
 RFQ
$94.502/pcsRFQ
$128.878/pcsRFQ
$98.372/pcsRFQ
$97.348/pcsRFQ
 RFQ
8765-UPC Image
  • කොටස#:8765-UPC
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CONNECTOR KIT SC/UPC
  • ගබඩාවේ ඇත:46
$749.684/pcsRFQ

ෆයිබර් ඔප්ටික් කට්ටල 36 නිෂ්පාදන සොයා ගනී

<1>