Components-Mart.com වෙත සාදරයෙන් පිළිගනිමු
සිංහල

භාෂාව තෝරන්න

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
අවලංගු කරන්න
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
ගෙදර > නිෂ්පාදන > කේබල් එකලස්කිරීම් > පෑඩ් කේබල්ස්

පෑඩ් කේබල්ස් 3223 නිෂ්පාදන සොයා ගනී

<123456789101112131415>
ICD056GVP163D-60

Amphenol FCI

ICD056GVP163D-60
විස්තර:ASSY CABLE FDR QSFP-QSFP
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)Amphenol ICC, Amphenol අංශය, Amphenol FCI (AFCI) සහ ඇම්ෆෙනෝල් තොරතුරු සන්නිවේදන නිපැයුම් (AITC) යන පෙදෙස ඔස්සේ 2017 ජනවාරි මස සිට පිහිටුවන ලදී. නව Amphenol ICC අංශය පහත සඳහන් ඇම්ෆෙනෝල් කාණ්ඩ වලින් සමන්විත වේ: amphenol FCI, amphenol වාණිජ නිෂ්පාදන, ඇම්ෆෙනෝල් අධිවේගී අන්තර් සම්බන්ධතා, ඇම්ෆෙනෝල් අන්තර්කොනි පද්ධති, ඉල්ලුම මත කේබල් සහ ඇම්ෆෙනෝල් TCS යන සමාගම්. මෙම නව අංශය මගින් ඇම්ෆෙනෝල් පාරිභෝගිකයින් සමඟ ගැඹුරු සබඳතාවන්ගෙන් සමන්විත වන අතර එහි නිර්මාණශීලීත්වය සහ නිෂ්පාදන ක්රියාවලිය තවත් ශක්තිමත් කරයි. Amphenol ICC යනු තොරතුරු, සන්නිවේදනය හා වෙළඳ සන්නිවේදන ඉලෙක්ට්රොනික වෙළඳපොල සඳහා අන්තර් සම්බන්ධතා විසඳුම් ලබාදෙන ලොව ප්රමුඛතම සමාගමකි.
ඇම්ෆෙනෝල් ICC විසින් නිර්මාණය කර ඇති අතර සර්වර්, ගබඩා, දත්ත මධ්යස්ථාන, ජාලකරණය, කාර්මික, ව්යාපාරික උපකරණ සහ මෝටර් රථ වැනි විවිධාකාරයේ යෙදවුම් සඳහා පුළුල් පරාසයක නවෝත්පාදක සම්බන්ධක සහ රැහැන් එකලස් නිෂ්පාදනය කරයි. R & D, නිෂ්පාදනය, සහ විකුණුම් වල ඔවුන්ගේ ගෝලීය සහභාගීත්වය ඇතිව ඔවුන් ක්රියාත්මක වන ඕනෑම තැනක සිට පාරිභෝගිකයින්ට සහයෝගය දැක්වීම සඳහා ඔවුන් පිහිටුවා ඇත.

සම්බන්ධිත නිෂ්පාදන වෙළඳ නාම අතරට අයත් වන්නේ: ඇම්ෆෙනෝල්, ඇම්ෆෙනෝල් සංවේදීතාවන් (කලින් ජීඑස් සෙන්සින්), ඇම්ෆෙනෝල් එයරොස්පේස් මෙහෙයුම්, ඇම්ෆෙනෝල් ඇනිටෙක්, ඇම්ෆෙනෝල් කාර්මික, ඇම්ෆෙනෝල් LTW, ඇම්ෆෙනෝල් පීසීඩ්, ඇම්ෆෙනෝල් RF, ඇම්ෆෙනෝල් සයින්ස් සිස්ටම්ස්, ඇම්ෆෙනෝල් ස්ෙක්ට්ර්රා-ස්ටිප්, ඇම්ෆෙනෝල් එස්වී සූර්ය කෝෂය.

  • කොටස#:ICD056GVP163D-60
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:ASSY CABLE FDR QSFP-QSFP
  • ගබඩාවේ ඇත:5279
 RFQ
  • කොටස#:5602-34-0142A-500
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
  • ගබඩාවේ ඇත:49459
$1.701/pcsRFQ
$71.288/pcsRFQ
6A22-A0441-100.0-0 Image
  • කොටස#:6A22-A0441-100.0-0
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 100M
  • ගබඩාවේ ඇත:7782
 RFQ
  • කොටස#:10110818-2025LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:30AWG SFP+CABLE ASSY
  • ගබඩාවේ ඇත:3639
$7.854/pcsRFQ
6A44-B0421-004.0-0 Image
  • කොටස#:6A44-B0421-004.0-0
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 4M
  • ගබඩාවේ ඇත:8709
 RFQ
$12.678/pcsRFQ
  • කොටස#:10117957-002
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • ගබඩාවේ ඇත:121
$445.996/pcsRFQ
$53.11/pcsRFQ
 RFQ
  • කොටස#:10117949-3025LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:MINI-SAS HD ASY
  • ගබඩාවේ ඇත:1476
$27.787/pcsRFQ
10018960-P0100AULF Image
  • කොටස#:10018960-P0100AULF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:CABLE ASSY EYEMAX 4X 1M W/SCREWS
  • ගබඩාවේ ඇත:5482
 RFQ
  • කොටස#:10018960-N1000AULF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:CABLE ASSY EYEMAX
  • ගබඩාවේ ඇත:7417
 RFQ
10018960-N0300AULF Image
  • කොටස#:10018960-N0300AULF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:CABLE ASSY EYEMAX 4X 3M W/SCREWS
  • ගබඩාවේ ඇත:6421
 RFQ
  • කොටස#:10123402-2100LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:CONN RCPT SAS R/A
  • ගබඩාවේ ඇත:5667
$7.199/pcsRFQ
  • කොටස#:10115005-7SR910HLF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:SATA SIGNAL CABLE
  • ගබඩාවේ ඇත:55078
$0.907/pcsRFQ
 RFQ
  • කොටස#:10122526-2080LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:CONN RCPT
  • ගබඩාවේ ඇත:6860
$6.905/pcsRFQ
  • කොටස#:10116951-4015HLF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:TERMINAL
  • ගබඩාවේ ඇත:949
$50.901/pcsRFQ
5602-22-0142A-000 Image
  • කොටස#:5602-22-0142A-000
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CABLE SATA 3.0 ST-ST 1.0M
  • ගබඩාවේ ඇත:23055
$1.625/pcsRFQ
  • කොටස#:FCCG414QD3C07
  • නිෂ්පාදකයින්:Finisar Corporation
  • විස්තර:CABLE OPT 4X14G QSFP CBL ENDS EL
  • ගබඩාවේ ඇත:533
$83.451/pcsRFQ
  • කොටස#:10120086-2070LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
  • ගබඩාවේ ඇත:4712
$9.265/pcsRFQ
  • කොටස#:EPLSP-E-019-0650
  • නිෂ්පාදකයින්:Samtec, Inc.
  • විස්තර:EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
  • ගබඩාවේ ඇත:910
$40.764/pcsRFQ
$33.385/pcsRFQ
  • කොටස#:10093084-3005LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:28AWG QSFP CABLE ASSY
  • ගබඩාවේ ඇත:2940
$12.423/pcsRFQ
6A44-B0421-040.0-0 Image
  • කොටස#:6A44-B0421-040.0-0
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 40M
  • ගබඩාවේ ඇත:6762
 RFQ
1410-P-11-00-4.00 Image
  • කොටස#:1410-P-11-00-4.00
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/4M
  • ගබඩාවේ ඇත:1235
$20.52/pcsRFQ
10093084-4050LF Image
  • කොටස#:10093084-4050LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:CABLE ASSY QSFP+ 26AWG 5M
  • ගබඩාවේ ඇත:600
$42.868/pcsRFQ
6A44-B0421-070.0-0 Image
  • කොටස#:6A44-B0421-070.0-0
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 70M
  • ගබඩාවේ ඇත:7209
 RFQ
$248.189/pcsRFQ
$14.163/pcsRFQ
$21.296/pcsRFQ
0745460404 Image
$46.166/pcsRFQ
0887625400 Image
$0.288/pcsRFQ
  • කොටස#:10117949-2008HLF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:MINI-SAS HD ASY
  • ගබඩාවේ ඇත:1997
$19.716/pcsRFQ
  • කොටස#:FCBR425QD1C20
  • නිෂ්පාදකයින්:Finisar Corporation
  • විස්තර:CBL ASSY 4X25G INFINI QSFP 20M
  • ගබඩාවේ ඇත:6161
 RFQ
6A44-B0441-026.0-0 Image
  • කොටස#:6A44-B0441-026.0-0
  • නිෂ්පාදකයින්:3M
  • විස්තර:CABLE CX4-CX4 DDR 4CH LSZH 26M
  • ගබඩාවේ ඇත:6417
 RFQ
0747524101 Image
$10.011/pcsRFQ
$18.98/pcsRFQ
$33.142/pcsRFQ
FCCN410QD3C01 Image
  • කොටස#:FCCN410QD3C01
  • නිෂ්පාදකයින්:Finisar Corporation
  • විස්තර:CABLE OPT 4X10 QSFP MALE 1M
  • ගබඩාවේ ඇත:394
$59.201/pcsRFQ
1002971301 Image
$26.024/pcsRFQ
  • කොටස#:10116951-4025LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:TERMINAL
  • ගබඩාවේ ඇත:338
$119.373/pcsRFQ
FCBN410QB1C01 Image
  • කොටස#:FCBN410QB1C01
  • නිෂ්පාදකයින්:Finisar Corporation
  • විස්තර:CABLE OPT 4X10GBPS QSFP 1M
  • ගබඩාවේ ඇත:346
$109.254/pcsRFQ
  • කොටස#:10136384-201R003
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:OPTICAL CABLE FOR CXP
  • ගබඩාවේ ඇත:8404
 RFQ
10117949-2020LF Image
  • කොටස#:10117949-2020LF
  • නිෂ්පාදකයින්:Amphenol FCI
  • විස්තර:MINI-SAS HD ASY 4X4 12G 30AWG 2M
  • ගබඩාවේ ඇත:1443
$27.815/pcsRFQ
$6.859/pcsRFQ
 RFQ
$28.023/pcsRFQ
  • කොටස#:FCBR425QB1C15
  • නිෂ්පාදකයින්:Finisar Corporation
  • විස්තර:CABLE OPT 4X25G INFINIBAND QSFP
  • ගබඩාවේ ඇත:151
$277/pcsRFQ

පෑඩ් කේබල්ස් 3223 නිෂ්පාදන සොයා ගනී

<123456789101112131415>